Sledujte nás na Facebooku

X
MATUŠKA-DENA s.r.o.

demo verze e-shopu Reflex v.2

0 ks za 0 
Menu Kategorie

Kterou pomůcku zvolit pro neplavce, kterého ještě nechci učit plavat? Udrží ho nějaká plavecká pomůcka nad hladinou, abych se mu nemusel/a tolik věnovat?

Tato otázka občas zazní z úst některých rodičů a já vždy velmi přemýšlím, jakou odpověď zvolit a jak ji správně formulovat.

Pokud zatím s dítětem chcete ve vodě jen dovádět, rozhodně bych nevolila plavecké pomůcky jako ochranu před utonutím. Spoléhala bych se pouze na svou pozornost a pomoc dospělého člověka. Jak už název pomůcek napovídá, jsou určeny k výuce plavání. Žádná plavecká pomůcka Vaše dítě nad vodou neudrží na 100%. To je jen a jen na dospělákovi.

Nicméně je dobře děti na přítomnost pomůcek na těle zvykat. Až přijde ten správný čas na výuku, pomůcky pak nebudou odmítat. Vy tak budete ušetřeni potíží při navlékání pomůcek. V tomto případě mluvíme zejména o plaveckých pásech, nadlehčovacích rukávcích či nadlehčovacích kroužcích.

Plavecké pásy   Nadlehčovcí rukávky   Nadlehčovcí kroužky

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás!

Pokud jste zde nenašli odpověď na svou otázku, nebo vám není cokoliv jasné, neváhejte nás kontaktovat. Ochotně poradíme na info@matuska-dena.cz nebo na čísle +420 608 801 300.

Položky označené * jsou povinné.

Rady a tipy od vody
i zpod vody

Spoustu informací
o plavání dětí a výuce
plavání najdete
na blogu partnerské
plavecké školy
.

Máte otázku?

Nebojte se nás
na cokoliv zeptat!

Odběr novinek e-mailem

Přihlaste se pro odběr novinek