Navštivte naše Facebookové stránky.

X
MATUŠKA-DENA s.r.o.

demo verze e-shopu Reflex v.2

0 ks za 0 
Menu Kategorie

Hrajeme si na plavání

Hrajeme si na plavání

 

Název knihy: Hrajeme si na plavání

Autor: Tereza Chlebusová

Termín vydáín: prosinec 2019

Koupit knihu můžete zde.

 

 

 

A co říká o knize samotná autorka Tereza Chlebusová?


Tereza Chlebusová
Tahle kniha je příběh. Příběh, ve kterém najdete i praktické návody, jak které dovednosti učit, ale dozvíte se i hodně o přístupu k dětem. Věřím, že taky díky příběhům pochopíte, proč nepřeskakovat dovednosti a nespěchat zbytečně. Ono totiž „umět plavat“ ještě neznamená umět plavat.

Tahle kniha není pro odbornou veřejnost, ale pro vás rodiče, kteří chtějí vědět, jak to na plavání chodí a jak podpořit své děti v učení, ať už v domácím bazénu, nebo při samotném hraní ve vodě s dětmi. Taky se
dozvíte, jak přemýšlet nad výběrem kurzů plavání či instruktora. Co vlastně od plavání očekávat, ať už učíte dítě sami, dáváte ho do kroužku nebo třeba chodí na plavání se školou.

Protože výuka plavání je hlavně zábava. Za roky praxe se mi osvědčila právě tahle metoda: hrát si, hrát si, hrát si a ještě… si trochu hrát. Vůbec se neučíme, my si s dětmi „hrajeme na plavání“.  Umění plavat
přichází samo. A až se bude vaše dítě umět pohybovat ve vodě samostatně, přejdeme k výuce plaveckých stylů a tam se možná hodně přiučíte i vy.
:-)

My knihu vřele doporučujeme.
Lenka Matušková
www.matuska-dena.cz

Rady a tipy od vody
i zpod vody

Spoustu informací
o plavání dětí a výuce
plavání najdete
na blogu partnerské
plavecké školy
.

Máte otázku?

Nebojte se nás
na cokoliv zeptat!

Odběr novinek e-mailem

Přihlaste se pro odběr novinek