MATUŠKA-DENA s.r.o.

demo verze e-shopu Reflex v.2

0 ks za 0 
Menu Kategorie

O nás

Firma Miroslav Matuška – Dena byla založena v roce 1990.


Činnost firmy byla od počátku zaměřena převážně na vývoj a výrobu sportovních, plaveckých a záchranných pomůcek a také na výuku plavání.

V roce 1994 vzniká Veřejná tělovýchovná škola, která organizuje školení a doškolení plavčíků, mistrů plavčí, instruktorů plavání a instruktorů dětského plavání.

Vývoj a výroba plaveckých pomůcek do značné míry ovlivnila metodiku výuky plavání všech věkových kategorií,od kojenců až po výuku neplavců z řad dospělých.

 

V roce 2012 vzniká firma MATUŠKA-DENA s.r.o., která pokračuje ve výrobě a prodeji plaveckých pomůcek, hraček a záchranných pomůcek. Firma Miroslav Matuška nadále provádí školící činnost.


MATUŠKA-DENA s.r.o.  - Plavecké pomůcky

Výroba a prodej plaveckých pomůcek: plavecké desky, plavecké pásy, nadlehčovací kroužky, rukávky na plavání, hračky, denalepky a mnoho dalších plaveckých a cvičebních pomůcek ze zdravotně nezávadného materiálu s platnými certifikáty. 

Zároveň si všem zákazníkům dovolujeme oznámit,že jsme od března 2012 začali vyrábět z nového kvalitního pěnového materiálu..,který je velmi odolný ve vodním prostředí..a splňuje veškeré podmínky kvality a nezávadnosti dle platných norem EU.

 

CERTIFIKÁTY KVALITY A NEZÁVADNOSTI KE STAŽENÍ:


Cerifikát ITC ZLÍN


Certifikát ITC (angl.)

Rady a tipy od vody
i zpod vody

Spoustu informací
o plavání dětí a výuce
plavání najdete
na blogu partnerské
plavecké školy
.

Máte otázku?

Nebojte se nás
na cokoliv zeptat!

Odběr novinek e-mailem

Přihlaste se pro odběr novinek